Plán akcí na měsíc

AKCE na ZÁŘÍ 2022

SCHŮZKY:

• 7.9. Zahajovací schůzka – v kroji (už proběhla)
  • 14.9. Schůzka
  • 21.9. Schůzka
  • 28.9. Schůzka – není – státní svátek
  • 5.10. Oddílovka ( v krojích, vyhodnocení za září, zahájení celoroční etapové hry – Elza)

Scházíme se od 17.30 do 19.30 hod ve staré klubovně vedle Mateřské školky (až do 2.11. – poslední schůzka ve staré klubovně) a na zimu se přemisťujeme do kluboven v KC!!!

Program schůzek: družinové rozdělení (členky, pokřiky, funkce, štafeta apod.), stezky a cestičky – komu co chybí za body, prohlížení fotek z tábora a akcí, hry a soutěže venku či uvnitř, výzdoba nástěnek…..

Oddílový příspěvek 500,- Kč za celý rok přinést nejpozději do 5.10.!!! (50,- Kč za měsíc x 10)

Na začátku října – slavnostní rituály: roverský + přestup ke skautkám – Konvalinkám + předání stezek!!!

AKCE:

18.9. (NE) 1denní výlet do Prokopského údolí (organizace: Maky a Plyšák)

sraz: 9.00 hod RZ

návrat: 17.45 hod RZ

na sebe: skautské tričko se šátkem + oblečení do přírody (hnědé, zelené)

s sebou: malý batůžek, svačina a pití, KPZ, cestička či stezka, pláštěnka, legitimace či lístky po Praze, šátek na hru, papír a tužka + jídlo (brambory, jogurt bílý a něco zeleného do toho) + peníze 20,- Kč (bude se vybírat)

Program: procházka v přírodě Prokopského údolí z Řeporyjí + jízda vláčkem, různé aktivitky – hry a soutěže od Maky, vaření si společného oběda na venkovním ohništi apod.

25.9. (NE) Brigáda ve staré klubovně – akce pro Sasanky!!!

– vyklízení a přerovnání věcí v klubovně + drobné opravy věcí

– sraz: 10.00 hod u klubovny

– rozchod: 18.00 hod od klubovny

– na sebe: pracovní oblečení